Zajištění Fotovoltaické elektrárny

Rozhodli jste se pro fotovoltaickou elektrárnu s bateriovým úložištěm? Tuto elektrárnu jsme Vám schopni zajistit v provedení na klíč a pokud jste se rozhodli také využít dotaci na tuto fotovoltaickou elektrárnu, kontaktujte naši společnost INFRAREDSUN s.r.o. a my Vám vše potřebné i FVE zajistíme.

Naší současní zákazníci využívají naši vytápěcí technologii a současně k infra vytápění mají elektrárnu na střeše domu. Tato unikátní kombinace dvou technologii uspoří majitelům náklady na vytápění a také náklady na provoz objektu. Ať už se jedná o rodinné domy nebo administrativní budovy, je v dnešní době na místě, mít svou vlastní sluneční elektrárnu. Stejně jak to má náš zákazník ve Fryčovicích, který si nechal postavit novostavbu, ve které má veškeré vybavení na elektrickou energii, kterou mu vyrábí elektrárna na střeše domu, a to co v daný okamžik nespotřebuje, elektrárna ukládá do bateriového úložiště a pokud dojde k naplnění kapacity baterií, tak se další vyrobená energie ukládá do virtuální baterie u distributora elektrické energie. Tato ostrovní technologie vytváří majiteli téměř nezávislost na dodávce elektrické energie ze sítě.

Infračervené sálavé topné panely, které má nainstalované v domě, čerpají elektrickou energii v dopoledních hodinách. Tuto elektrickou energii přeměňují na teplo, které se ukládá a akumuluje do konstrukčních materiálů domu jako je podlaha a obvodové zdivo. Poté se příjemné teplo uvolňuje do prostoru a je v něm rovnoměrně rozloženo. Elektrárna vyrábí nejvíce elektrické energie v dopoledních a odpoledních hodinách, kdy je intenzivní sluneční svit. V tuto dobu jsou spuštěné infračervené sálavé topné panely na maximum, aby co nejvíce tepla naakumulovaly do konstrukce domu. Tímto efektivním způsobem se hospodaří s vyrobenou energii, tak aby nebylo nutné v nočních hodinách čerpat energii ze sítě.

Zákazníkovi elektrárna vyrobila od 30.06.2021 do 23.02.2022 7 230 kWh. Skutečná spotřeba celého domu veškeré elektrické energie byla 6 416 kWh za období od 30.06.2021 do 23.02.2022. Na fotovoltaickou elektrárnu zákazník získal dotaci 170 000 Kč. S vytápěcí technologii od výrobce INFRAREDSUN s.r.o. a elektrárnou, kterou jsme mu zajistili, je majitel velice spokojen.

Pokud uvažujete nad vytápěním pomocí infračervených sálavých topných panelů v kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou, obraťte se na naši společnost INFRAREDSUN s.r.o. a my Vám vše potřebné zařídíme.

Uspořte s infrapanely od výrobce
INFRAREDSUN i 63% nákladů na vytápění