Poradenství

Od naší společnosti INFRAREDSUN s.r.o. můžete očekávat kvalitní poradenství v oblasti technologie infra vytápění a vše s tímto spojené. Pokud se rozhodujete, jakou vytápěcí technologii chcete použít pro svůj byt, dům, kancelář, chalupu, chatu nebo jiný objekt, jste na správném místě. Rádi Vám poradíme tak, abyste patřili mezi naše spokojené zákazníky.

Spolupracujeme s řadou odborníků, jako jsou projektanti, energetičtí auditoři, specialisté na tepelnou techniku a další lidé našeho profesionálního týmu. Naše dlouholeté zkušenosti, které jsme také získali u naších zákazníku, kteří mají různé typy budov, kde jsme instalovali infračervené sálavé topné panely v provedení na klíč, víme, jak naše technologie funguje v různých stavbách.

Poradili jsme našemu zákazníkovi, který má dům z roku 1928 a tento dům se mu nepodařilo vyhřát. Měli v něm zimu, i když topili úplně novým tepelným čerpadlem, které nedokázalo zajistit dostatek tepla v tomto domě. Důsledkem špatného vytápění byla poměrně vysoká vlhkost a také plíseň. Díky našemu poradenství jsme zákazníkovi pomohli vyřešit jeho problém s vytápěním a především plísni, která se mu tvořila. Naše infračervené sálavé topné panely mu zajistili vysoký tepelný komfort a nízkou spotřebu elektrické energie.

V současné době se na nás obrací stále více lidí s různými dotazy ohledně vytápění. Nejčastější otázkou, se kterou se setkáváme je, jakým způsobem naše vytápěcí technologie funguje, že dokáže takto výrazně uspořit. Je to dané tím, že naše infračervené sálavé topné panely jsou vyrobeny z těch nejmodernějších a nejlepších materiálů. Další podstatnou náležitosti je projektování infra vytápění, kterému se také věnujeme již několik let a samozřejmě důležitá je také montáž, kterou zajišťují elektroinstalační firmy, které jsou kvalitně proškolené, jak mají naši infra vytápěcí technologii namontovat. Souhrn těchto náležitosti vytváří dokonalý celek, který ocení každý zákazník.

Nedílnou součásti tohoto celku je i technologické poradenství, kde dokážeme lidem poradit, jak se dá ušetřit na vytápění prostřednictvím našich infračervených sálavých topných panelů, které jsou zcela výjimečné a unikátní.

Pokud potřebujete poradit, jak optimalizovat náklady spojené s vytápěním a spotřebou elektrické energie, neváhejte a obraťte se na společnost INFRAREDSUN s.r.o.

Uspořte s infrapanely od výrobce
INFRAREDSUN i 63% nákladů na vytápění