Servis

Společnost INFRAREDSUN s.r.o. zajišťuje servis pro infrapanely, které vyrábíme. V současné době zajišťujeme servis i pro infrapanely jiných výrobců. Bohužel se často stává, že zákazníci kupují tyto produkty přes internetové obchody, které nejsou schopné zajistit servis těchto produktů. Je to současná smutná realita, že většina prodejců nemá zájem řešit servis a opravy infrapanelů, jelikož jejich cílem je především produkty pouze prodávat. Pro obchodníky je tato cesta výhodnější, jelikož jim poruchovost těchto výrobků zajišťuje větší prodej a s tím i související ekonomický zisk.

Naše infračervené sálavé topné panely vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů a mimo jiné nabízíme nadstandartní záruku na deset let. Jsme si velice jistí, že správné používání a přesně provedená montáž naších infrapanelů podle návodu a projektu infra vytápění, zaručuje dlouholetou životnost naších výrobků. Díky tomu můžeme své servisní kapacity nabídnout pro opravu jiných infrapanel.

Samozřejmě se někdy může stát, že nejsme schopni opravit určité typy infrapanelů od jiných výrobců. Je to dáno tím, že mnohdy jsou elektronické součástky zapouzdřené ba přímo zalisované jakožto součást celého výrobku, ke kterému se nedá dostat tak, aby nedošlo k samotnému poškození.

Pokládáme si otázku, jestli je to záměr jiných výrobců vyrobit infrapanel tak, aby byl neopravitelný a aby si zákazník musel zakoupit nový výrobek od těchto firem. Společnost INFRAREDSUN s.r.o. se chová ekologický k životnímu prostředí nejen tím, že vyvinula výrobek, který má nízkou spotřebu a vysoký tepelný výkon, ale především možnost opravy všech komponentů v tomto infračerveném sálavém topném panelu.

Zatím se nám nestalo, že by někdo z naších zákazníků měl poruchu na naších infrapanelech. Obracejí se na nás i jiní zákazníci, kterým se snažíme pomoct a jejich porouchaný infrapanel opravit, pokud to konstrukční provedení umožňuje.

Pokud se Vám váš infrapanel zkazil nebo váš infra vytápěcí systém nefunguje tak, jak jste očekávali, obraťte se na naši společnost. Budeme se snažit Vám poradit případně pomoct a opravit vaše elektrické nefunkční infrapanely. Naše společnost INFRAREDSUN s.r.o. je tu pro vás.

Uspořte s infrapanely od výrobce
INFRAREDSUN i 63% nákladů na vytápění