Výroba infrapanelů

Výrobce infračervených sálavých topných panelů INFRAREDSUN s.r.o.sídlo i výrobní závod ve Frýdku-Místku, kde probíhá montáž infrapanelů. Tyto panely můžete zakoupit přímo od výrobce, u kterého zjistíte veškeré informace k tomuto produktu a v případě Vašeho zájmu Vám bude zpracována nabídka infravytápění v provedení na klíč. Jako jediní nabízíme službu od výroby infrapanelů až po jejich montáž včetně dalších úkonů, které jsou nezbytné pro objekt, který chcete infrapanely vytápět.

Infračervené sálavé topné panely mají prapůvod už několik tisíc let zpátky. Už v dávnověku lidé obkládali ohniště kameny, které do sebe akumulovaly teplo, a i když už bylo ohniště vyhaslé, kameny stále hřály sálavým teplem. Později se kachlová kamna objevila na hradech a zámcích a mnohdy je používají ve starých domech do dnes.

Pokud chcete mít infračervené sálavé vytápění v celém domě ve všech místnostech, nabízíme Vám naše infračervené sálavé topné panely, které mají podobné vlastnosti jako kachlová kamna, s tím rozdílem, že jsou na elektrickou energii. Mají nízkou spotřebu, která je dána nízkým příkonem a vysokou povrchovou teplotu, která může dosahovat u stropních infrapanelů až 180 °C.

Výrobce INFRAREDSUN s.r.o. používá pro své infrapanely nejmodernější materiály v té nejvyšší kvalitě. Díky těmto unikátním materiálům se naše infrapanely liší od běžných infrapanelů, které jsou určené k přitápění a nemají takhle dlouhou životnost. Naše panely vynikají pro své unikátní fyzikální vlastnosti a technické parametry, mají dlouholetou životnost a nejvyšší účinnost.

Tento český výrobek, který se vyrábí ručně, má desetiletou záruku. Společnost INFRAREDSUN s.r.o. je výrobcem těchto infračervených sálavých topných panelů, u kterých proběhl dlouholetý výzkum a vývoj na základě zkušeností u zákazníků. Předním odborníkem na infravytápění je Aleš Konečný, který se infravytápěním zabývá již několik let ve spolupráci s technickou univerzitou a dalšími odborníky z řady elektrotechniky, stavitelství, projektování, specialisty na materiálové inženýrství, a především s auditory energetických studií a projektů.

Naším hlavním cílem je stoprocentní spokojenost u našich klientů, zajistit těmto zájemcům účinné a úsporné infravytápění v provedení na klíč. Při výzkumu a vývoji infravytápění snižovat energetickou zátěž pro životní prostředí a dodávat takový výrobek zákazníkům, který pro svou vysokou kvalitu a dlouholetou životnost nebude krátkodobým spotřebním zbožím, ale bude výrobek, který ocení všichni uživatelé.

Pokud Vás tato technologie zajímá, obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme a vyřešíme Vaše požadavky na infravytápění.

Uspořte s infrapanely od výrobce
INFRAREDSUN i 63% nákladů na vytápění