Infra panel rámový, 500W, 60 x 60cm 

Druh sklaMatné bílé
Rozměry60cm x 60cm
Přesné rozměry596mm x 596mm x 52mm
Váha panelu11kg
Příkon500 Wattů
RámEloxovaný duralový profil
Instalace na stropAno
Napětí230V
Napájecí kabelAno, 2m

Infra panel vhodný do větších koupelen s umístěním na strop. Tento infra panel v rámovém provedení je také vhodný na toaletu, pokud má tato toaleta alespoň dvě venkovní obvodové stěny. Často se umisťuje do předsíní, chodeb, zádveří nebo menších pracoven. Tento panel je oblíbený pro svůj pravidelný rozměr 60 x 60 cm, který ocení majitelé kazetového stropu, tímto panelem lze lehce nahradit kazetovou výplň, což uspoří spoustu času při montáži stropního infra panelu

Infra panely v kamenných koupelnách

Moderním trendem současné doby jsou koupelny z kamene. Různé možnosti a opracování tohoto materiálu vytváří autentický dojem, kdy se zákazník v takové koupelně cítí příjemně. Na většinu z nás kámen působ studeným dojmem, avšak když je tato místnost vytápěna infra panelem, bude pro všechny příjemným překvapením, když si na tento materiál sáhnou a zjistí, že je kámen teplý. Je to díky tomu, že infra panel sálá teplo, které se akumulovalo do kamenného materiálu.  Vzhledem k tomu, že se v koupelnách často vyskytuje vlhkost, která se špatně vysušuje je ideálním řešením odstranění vlhkosti infra vytápěním. Vlhkost může způsobovat stárnutí a poškozování materiálů, které proti ní nejsou odolné. Tímto se může zkracovat životnost nábytku, v případě, že je nábytek odýhovaný, může docházet k odlepování vrchní části materiálu. Vlhkost také dobře uchovává bakterie, které často můžou za nepříjemný zápach v koupelně. Nedokonalé proschnutí ručníků v důsledku špatného vysoušení prostoru koupelen nás nutí k časté obměně osušek, což se odráží ve větší spotřebě pracích prostředků, vody i elektrické energie. Infra panel umístěný v koupelně nám tyto nepříjemnosti dokáže efektivně vyřešit. Dokáže odstranit vlhkost z materiálu a výborně prosušit osušky a ručníky. Výsledkem je úspora peněz za spotřebovanou energii.  

Infra panel v pracovnách

V menších pracovnách si zákazníci tento infra panel umisťují přímo nad pracovní stůl. Rychlý náběh teploty v kombinaci s efektivním tepelným tokem přináší prohřátí a prokrvení organismu, což je přímo žádoucí při zdlouhavém výkonu pracovních povinností. Teplo vytváří příjemný pocit a tím dochází i ke zlepšení nálady. Mnoho zákazníků používá infra panel jako příjemnou terapii.  Pokud toto řešení zvažujete, obraťte se na naši společnost INFRAREDSUN s.r.o. a nechte si udělat propočet a projekt infra vytápění na míru.  

Vysoký sálavý topný výkon

Na naše produkty poskytujeme záruku až 10 let

Nízká spotřeba

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v České republice

Záruka na 10 let

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v České republice

Rychlá a snadná montáž

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v České republice

Pozitivní dopad na zdraví

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v České republice

Kvalitní Český výrobek

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v České republice

Uspořte s infrapanely od výrobce
INFRAREDSUN i 63% nákladů na vytápění